ALO PİDE - 0276 227 0170 - CEP: 0538 078 3799

Hakkımızda

FIRIN ATEŞİNDE PİŞEN DAMAK TADI

GELENEKSEL LEZZETİMİZ PİDE
1970’li yıllarda başlayan lezzetli gelişim, bu gün sağlıklı beslenmenin adı olmuştur. Ali Usta’nın ustaları, babadan oğula her geçen gün artan iş disiplini ve lezzetten ödün vermeden açılan bir mekândan yükselen dayanılmaz pide kokuları her gün sizi şaşırtır.

PİDE LEZZETTİR, PİDE SAĞLIKTIR.
Verdiğiniz siparişi beklerken size hayal kurdurur, tam bu sırada dumanı tabakta tüten pideniz sunulurken, yanında yeşilliği, domatesi birde ayran? Varsa nasıl olduğunu bilmeden 1,5 pideyi bitirirsiniz. Peki, hiç merak ettiniz mi? Bu lezzet size nasıl sunuluyor? Yani işin mutfağından hangi emekler harcanılıyor. Ve hangi ustalık hamur teknesinde yoğuruluyor.

LEZZET = DENEYİM

Bu formül; işini seven, işine saygı duyan bir ekibin titiz çalışmasının sonucunda oluyor. Günün lezzetleri işin, ekibin lideri bereket duası ile işe koyulur. Karınca misali, bir hareketlilik başlar, ilk müşterinin siparişine kadar.
Her gün daha nefis pide, her gün daha memnun müşteri görmek için ” KALİTE, KALİTE, KALİTE” denilir.
Siz Pidenin ilk parçasını ağzınıza atınca, damağınıza gelen tat, 40 Yıllık bir birikimin nasıl lezzete dönüştüğünü size anlatır.
Biraz önceki, kuşbaşılı pideyi bir sonraki lezzetli tabakta buluşmak üzere bitirdim. Ve hayattaki en önemli dostlukları, bir pidenin sıcaklığı ile paylaşmak olduğunu anladım.
Pide sonrasındaki orta kahve, hayatın gerçek lezzetini fırın ateşinde pişen damak tadı olduğunu anlamaya yetti. Emeği geçen herkesin eline sağlık olsun.

AFİYET OLSUN.

Ersöz Pide Tescilli Bir Markadır. Başka Yerde Şubemiz Yoktur.